WIADOMOŚCI

Turniej charytatywny ,,Gramy dla Pawła” 

A A A

05.06.2019

  

Już w najbliższy weekend 8-9 czerwca odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Pomagamy Pawłowi. W III edycji imprezy zagra 40 drużyn z roczników 2008, 2009, 2010. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy na szereg atrakcji, nie tylko tych sportowych. Dużym zainteresowaniem w poprzednich latach cieszyła się loteria fantowa. 

I w tym roku do zdobycia będą m.in. tablety LENOVO E8, bony na zabiegi kosmetyczne, piłki z autografami sportowców, odzież sportowa, sprzęt gospodarstwa domowego, vouchery na lot samolotem, nocleg w Książu, sesja fotograficzna oraz wiele innych ciekawych nagród. Podczas sportowego weekendu będzie również możliwość wylicytowania koszulki z podpisami zawodników LEGII WARSZAWA oraz ARKI GDYNIA, a także przejażdżki zabytkowymi autami SYRENKĄ oraz GARBUSEM. A to tylko przykładowe niespodzianki. Loteria fantowa rozpocznie się w sobotę od godziny 9.00. Licytacja zostanie przeprowadzona również w sobotę o godzinie 15.30.

Środki zebrane podczas rozgrywek przekazane zostaną na rehabilitację Pawła Krupskiego, ucznia Szkoły Podstawowej w Dobromierzu. Chłopiec cierpi na Mukopolisacharydozę, niedomykalność zastawki aortalnej, niedosłuch, niedowidzenie i koślawość kolan.

Patronat nad imprezą objęli: PZPN Grassroots "Piłka dla wszystkich", Piotr Fedorowicz Starosta Powiatu Świdnickiego oraz Wójt Gminy Dobromierz Jerzy Ulbin.

 

do góry  |