WIADOMOŚCI

Pomagamy Kajtkowi

A A A

11.07.2017

  

W czerwcu w świetlicy wiejskiej w Jugowej odbył się charytatywny spektakl teatralny dla Kajetana pt. "OCH WIKTOR, OŻENKOWE PERYPETIE" w wykonaniu Teatru Dwie Twarze z Jugowej. Wspaniała i profesjonalna gra młodych aktorów, przepiękne kostiumy i znakomita scenografia wywołały niesamowite wrażenie wśród widowni, która w tym dniu nie zawiodła i wypełniła salę do ostatniego miejsca. 

Kwota jaką udało się uzbierać podczas spektaklu 6 128,50 zł została przekazana na konto: „FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” ALIOR BANK S.A. 42249000050000460075493994 tytułem: 30815 Boczanowski Kajetan. Jeśli ktoś chciałby wspomóc leczenie Kajetana może dokonać wpłaty na w/w konto.

Serdecznie dziękujemy darczyńcom za wspaniałomyślność i hojność. Szczególne podziękowania składamy aktorom za wspaniałą grę: Julii Mazurkiewicz, Wiktorii Pajor, Martynie Marciniak, Aleksandrze Grabowskiej, Oliwii Organ, Ewelinie Nackiewicz, Krystianowi Liszcz, Jakubowi Mazurkiewicz oraz Dominikowi Nackiewicz. Za reżyserię i kostiumy pani Elżbiecie Jani, za oprawę muzyczną Krystianowi Rawskiemu, za scenografię Krzysztofowi Mazurkiewiczowi i Markowi Piłatowi.

Joannie Podkówka, Ewie Radziun, Irenie Piłat, Jolancie Nackiewicz, Ewie Pajor za przygotowanie i obsługę całego przedsięwzięcia. Małgorzacie Hałuszka, Genowefie Umer, Bogumile Buczak, Edycie Ryczek, Urszuli Mazurkiewicz, Beacie Polańskiej oraz Beacie Michałowskiej za smaczne ciasta. Za przygotowanie wystawy prac Młodych Artystów dziękujemy Annie Mielnik. 

 

 

 

do góry  |