WIADOMOŚCI

Odpoczywają nad morzem

A A A

30.06.2017

  

Nasi koloniści od kilku dni wypoczywają na 10-dniowym turnusie kolonijnym w Grzybowie. Uśmiech nie schodzi im z twarzy, a to wszystko za sprawą słońca, wody, plaży i dobrej zabawy.

W pierwszych dniach kolonii dzieci poznały Grzybowo. Spacery po mieście oraz po plaży pokazały urok tego pięknego i spokojnego miejsca. Oprócz plażowania koloniści bardzo aktywnie brali udział w konkursach i zabawach, zarówno sportowych, jak i artystycznych. Dzieci angażowały się w konkurencje i bardzo dobrze się przy tym bawiły. Program profilaktyczny promuje zdrowie i sport, więc nasi koloniści mogli wykazać się umiejętnościami sportowymi w grach i zabawach ruchowych, zarówno na plaży, jak i na boiskach przy ośrodku. Mają również za sobą pierwszą dyskotekę oraz ognisko, na którym nauczono ich śpiewać szanty.

Ponadto program kolonijny obejmował wycieczkę do Kołobrzegu. Koloniści odwiedzili to piękne i bogate w historię miasto. Zobaczyli m.in.: molo, katedrę, kołobrzeską starówkę oraz Pomnik Zaślubin z Morzem. Pilot kolonii interesująco opowiadał ciekawostki z historii miasta. Co więcej, koloniści w Kołobrzegu wyruszyli też w rejs statkiem "MONIKA III", a także oddali się wodnym szaleństwom w Aquapark Milenium. Miały również możliwość zwiedzenia Muzeum Minerałów, gdzie znajduje się największa muszla w Polsce ważąca 150 kg oraz Centrum Atrakcji Wojskowych "Bastion", gdzie mogły podziwiać ekspozycję sprzętu wojskowego.

Wakacyjnych dni nad morzem w Grzybowie pozostało już niewiele, a przed nimi jeszcze wycieczka autokarowa do Międzyzdrojów, wycieczka piesza do Dźwirzyna, chrzest morski, Dzień Sportu, Gra Miejska oraz wiele innych atrakcji.

   

 

 

do góry  |