WIADOMOŚCI

Korczakowcy w Parku Trampolin

A A A

10.02.2017

  

2 lutego br. grupa uczniów z klas IV - VI spędziła dzień na wycieczce we Wrocławiu. Wyjazd, który został zorganizowany przez panie: Albinę Rajca-Drozd, Annę Kopecką-Wilk oraz pana Kamila Ordę okazał się hitem z powodu nietypowej atrakcji. 

Uczniowie odwiedzili bowiem jeden z największych w Europie parków trampolin Jump Hall we Wrocławiu. Na powierzchni ponad 1500 m2 czekały na nich 54 trampoliny w sześciu różnych strefach. Wszystkie konstrukcje zaprojektowane zostały przez profesjonalistów, tak aby były bezpieczne dla każdego. Do dyspozycji uczestników wycieczki była wykwalifikowana kadra trenerska, która przeprowadziła z młodzieżą profesjonalną rozgrzewkę, opowiedziała jak bezpiecznie ćwiczyć, a początkujących zapoznała z podstawami tego sportu.

Skokom, saltom i piruetom w powietrzu nie było końca. Jednym z największym atutów skoków na trampolinie jest przede wszystkim dobra zabawa, a o nią przede wszystkim chodziło w tygodniu zamykającym I semestr roku szkolnego.

Dobrym zakończeniem wycieczki był seans filmowy w Multikinie. Film "Sing" także przypadł każdemu uczniowi do gustu, a jego emisja pełna była salw śmiechu i braw.

 

   

   

 

 

do góry  |