WIADOMOŚCI

Certyfikat WF z Klasą dla Roztoki

A A A

14.09.2016

  

Nadszedł czas podsumowań. 10 miesięcy prozdrowotnych działań, podejmowania aktywności i przeróżnych wyzwań są już za uczniami i nauczycielami wychowania fizycznego z Roztoki. Wreszcie mogą z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że są szkołą, gdzie WF prowadzi się z Klasą.

W roku szkolnym 2015/2016 Zespół Szkół w Roztoce przystąpił do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,WF z Klasą”. W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania, a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w szkole były jeszcze bardziej atrakcyjne, a każda lekcja stawała się nowym wyzwaniem, do którego każdy będzie chętnie przystępował. ?

Każda ze szkół przystępująca do projektu musiała spełnić określone regulaminem kryteria oraz realizować wyznaczone zadania. Miło nam zakomunikować, że wszystkie działania i cele, które roztocka szkoła sobie założyła, zostały zrealizowane i zaakceptowane przez CEO i w sierpniu placówka otrzymała certyfikat szkoły „WF z klasą”.?
A tak akcja została podsumowana przez komisję weryfikacyjną: „Gratuluję ukończenia III edycji programu WF z Klasą. To była duża przyjemność czytać o tak pomysłowych i „przewrotowych” działaniach jak Wasze.’’

Serdecznie gratulujemy Szkolnemu Zespołowi WF, nauczycielom - Przemysławowi Niemczukowi oraz Gracjanowi Perełce - pomyślnego ukończenia programu WF z Klasą. Dziękujemy uczniom za pomysły, zaangażowanie i energię – bez was nie byłoby to możliwe. Życzymy dalszych sukcesów.

 

 

do góry  |