WIADOMOŚCI

Spotkanie w sprawie A4 i S5 odwołane

A A A

03.03.2020

  


Informujemy, że Wykonawca dokumentacji projektowej WYG International Sp. z o.o., odwołał spotkanie zaplanowane na dzień 11 marca 2020 r., godz. 9.00-11.00 w Starostwie Powiatowym w Świdnicy dot. rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa oraz drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) - Bolków (S3) Gmina Dobromierz, podczas którego zaplanowano prezentację wstępnych wariantów przebiegu korytarzy ww. dróg.

O nowym terminie spotkania zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie, po otrzymaniu informacji od Wykonawcy.


 

Spotkanie informacyjne w sprawie przebiegu korytarzy drogowych A4/S5

W związku z realizacją przez WYG International Sp. z o.o. (Wykonawca dokumentacji projektowej) na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, zadania dot. rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław – Krzyżowa oraz drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3) Gmina Dobromierz, Wójt Gminy Dobromierz informuje o spotkaniu dotyczącym prezentacji wstępnych wariantów przebiegu korytarzy ww. dróg.

 

Zgodnie z przedstawioną przez Wykonawcę oraz Inwestora mapą przebiegu korytarzy przewidywany wariant drogi S5 oraz jeden z wariantów autostrady A4 przebiega przez teren Gminy Dobromierz.

Spotkanie odbędzie się 11 marca 2020 r., godz. 9.00-11.00 w Starostwie Powiatowym w Świdnicy, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7, 58-100 Świdnica (sala nr 225).

Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedstawicieli lokalnych samorządów, instytucji odpowiedzialnych za zagospodarowanie terenu oraz mieszkańców tych obszarów, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu korytarzy drogowych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na poniższą mapę z zaznaczoną trasą autostrady przebiegającą przez teren Gminy Dobromierz.


PLIKI DO POBRANIA:


 

 

do góry  |