WIADOMOŚCI

Oferta kolonijna dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat 

A A A

02.03.2020

  

Gmina Dobromierz zaprasza na kolonię taneczno-sportową do ROGOWA położonego pomiędzy Mrzeżynem a Dźwirzynem, organizowaną w terminie 27 czerwca - 4 lipca br.

 

Uczestnikom kolonii w wieku 7-13 lat oferujemy zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym REWITA ROGOWO w Rogowie 76, 72-330 Mrzeżyno położonym nad samym morzem, w bliskiej odległości od jeziora Resko Przymorskie. Miejsca noclegowe w budynku murowanym, w pokojach 3-osobowych o wysokim standardzie, każdy z węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie odbywać się będzie w stołówce na terenie ośrodka, 4 posiłki dziennie wraz ze stałym dostępem do napojów.

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, świetlice, wypożyczalnia rowerów, sala fitness i urządzenia fitness na świeżym powietrzu, kort tenisowy, piłkarzyki, bilard, grota solna oraz prywatna plaża z ratownikami. W trakcie kolonii planowana jest całodniowa wycieczka do Szczecina, w tym wejście do Muzeum Techniki i Komunikacji oraz pobyt we Wrotkarni z zabawą na torze w klimacie lat 80. Dodatkowo zaplanowana jest wycieczka rowerowa nad jezioro Resko.

W trakcie wypoczynku zostanie także zrealizowany program animacyjny - Kraina Magii, zajęcia taneczno - sportowe i program profilaktyki zdrowotnej.

Nie zabraknie także pieszych wycieczek do Dźwirzyna, plażowania, kąpieli w morzu oraz zabaw integracyjnych i dyskotek.

Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, bezpieczeństwo podczas kąpieli wodnych z udziałem ratownika, ubezpieczenie NNW i transport autokarowy w obie strony.

Zapisy chętnych będą prowadzone w Szkołach Podstawowych w Dobromierzu, Roztoce i Gniewkowie do dnia 16 marca. Ilość miejsc jest ograniczona.

Koszt pobytu na kolonii wraz z transportem dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dobromierz wynosi 635 zł. Opłatę za wypoczynek można regulować jednorazowo lub w dwóch ratach gotówką, w kasie Urzędu Gminy w Dobromierzu lub przelewem na rachunek bankowy gminy.

Uprzejmie prosimy, aby I rata w kwocie 335 zł została dokonana do 27 marca br., a kolejna do 25 maja. Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników kolonii jest dokonanie wpłaty co najmniej I raty i przedłożenia potwierdzenia w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobromierzu, które będzie podstawą do wydania karty kolonijnej.

Zwrot wypełnionych kart najpóźniej do 25 maja br.

Bliższe informacje o organizacji wypoczynku można uzyskać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu, Plac Wolności 24 lub telefonicznie 74 85 86 237.

 

do góry  |