WIADOMOŚCI

Policjanci podsumowali 2019 rok 

A A A

24.01.2020

  

W środę, 22 stycznia w Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz odbyła się roczna odprawa podsumowująca wyniki pracy dobromierskiego Posterunku Policji.

W naradzie uczestniczyli komendant Powiatowy Policji w Świdnicy Andrzej Dobies, szef Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego wójt Jerzy Ulbin wraz z zastępcą Zespołu Wojciechem Kubusiakiem, kierownik Posterunku Policji w Dobromierzu asp. szt. Krzysztof Urbanik z funkcjonariuszami oraz radni Gminy Dobromierz Zbigniew Patycki i Marek Piłat.

Aspirant Krzysztof Urbanik w formie prezentacji omówił sprawozdanie z działań Posterunku realizowanych w 2019 roku na terenie gminy Dobromierz wraz z oceną stanu bezpieczeństwa i wynikami pracy pionu dochodzeniowego. Do głównych zadań na najbliższe miesiące zaklasyfikowano szybką i skuteczną reakcję na zaistniałe zdarzenia, wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach, skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Kierownik Posterunku podziękował wójtowi Jerzemu Ulbinowi za bardzo dobrą współpracę.

Wójt Jerzy Ulbin oraz komendant Andrzej Dobies podziękowali funkcjonariuszom za zaangażowanie w służbę społeczeństwu i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
  

do góry  |