WIADOMOŚCI

Oferta kolonijna dla dzieci i młodzieży w wieku 12-16 lat  

A A A

04.03.2019

  

Gmina Dobromierz zaprasza na kolonię fitness - sport organizowaną w Ośrodku Wczasowym Marena Wellness & Spa w Międzywodziu, w terminie od 24 czerwca - 1 lipca br.

 

Uczestnikom kolonii w wieku 12 - 16 lat oferujemy zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Marena Wellness & Spa (budynek Diuna) w Międzywodziu ul. Turystyczna 1, położonym w sosnowym lesie w odległości ok. 200 m od morza.

Miejsca noclegowe w budynku murowanym, w pokojach 3 i 4-osobowych o wysokim standardzie, każdy z węzłem sanitarnym i wyjściem na taras.

Wyżywienie odbywać się będzie w stołówce na terenie ośrodka, 4 posiłki dziennie wraz ze stałym dostępem do napojów.

Na terenie obiektu znajdują się między innymi boisko, sala bilardowa, stoły do tenisa stołowego, siłownia zewnętrzna oraz kryty basen, z którego koloniści będą mogli nieodpłatnie korzystać.

W programie wypoczynku znajdą się między innymi zajęcia fitness, jogging, elementy gimnastyki, zajęcia na siłowni zewnętrznej i krytym basenie. Nie zabraknie plażowania, kąpieli w morzu oraz zabaw integracyjnych i dyskotek. Ponadto koloniści wezmą udział w całodziennej wycieczce autokarowej do Świnoujścia i Międzyzdrojów.

Gwarantujemy kadrę wychowawczą spośród nauczycieli ze szkół podstawowych w Roztoce, Dobromierzu i Gniewkowie oraz opiekę medyczną, bezpieczeństwo podczas kąpieli wodnych z udziałem ratownika, ubezpieczenie NNW i transport autokarowy w obie strony.

Koszt pobytu dziecka na kolonii wraz z transportem wynosi 600 zł. Opłatę za wypoczynek można regulować jednorazowo lub w dwóch ratach.

Uprzejmie prosimy, aby I rata w kwocie 300 zł została dokonana do 29 marca br., a kolejna do 24 maja, gotówką, w kasie Urzędu Gminy w Dobromierzu lub przelewem na rachunek bankowy gminy.

Karty kolonijne będą wydawane po wniesieniu I raty odpłatności.

Zwrot wypełnionych kart wraz z potwierdzeniem zapłaty za wypoczynek najpóźniej do 24 maja br.

Rezerwacja miejsc prowadzona jest w Szkole Podstawowej w Gniewkowie, Dobromierzu                     i  Roztoce.

Bliższe informacje o organizacji wypoczynku można uzyskać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu, Plac Wolności 24 lub telefonicznie 74 85 86 237.

 

do góry  |