WIADOMOŚCI

Oferta kolonijna dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat  

A A A

04.03.2019

  

Gmina Dobromierz zaprasza na kolonię taneczno-sportową organizowaną w Ośrodku Wczasowym ADRIA w Rewalu, w terminie 22 - 29 czerwca br.

 

Uczestnikom kolonii w wieku 7-12 lat oferujemy zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowym ADRIA w Rewalu ul. Sikorskiego 13, położonym zaledwie 20 m od morza.

Miejsca noclegowe w budynku murowanym, w pokojach 2-5 osobowych o wysokim standardzie, każdy z węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie odbywać się będzie w stołówce na terenie ośrodka, 4 posiłki dziennie wraz ze stałym dostępem do napojów.

Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen kąpielowy, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki i koszykówki, siłownia zewnętrzna, pole do minigolfa, świetlica ze stołem do tenisa stołowego i sala dyskotekowa, z których koloniści będą nieodpłatnie korzystać.

W programie wypoczynku znajdą się między innymi zajęcia stylizacji własnego wizerunku, zdrowego odżywiania, jogging, stretching, aerobik i zajęcia taneczne. Nie zabraknie także plażowania, kąpieli w morzu oraz zabaw integracyjnych i dyskotek. Ponadto koloniści odwiedzą kompleks wypoczynkowy Sandra Spa w Pogorzelicy, Park Wieloryba, latarnię morską w Niechorzu oraz wezmą udział w przejażdżce kolejką wąskotorową.

Gwarantujemy kadrę wychowawczą spośród nauczycieli ze szkół podstawowych w Roztoce, Dobromierzu i Gniewkowie oraz opiekę medyczną, bezpieczeństwo podczas kąpieli wodnych z udziałem ratownika, ubezpieczenie NNW i transport autokarowy w obie strony.

Koszt pobytu dziecka na kolonii wraz z transportem wynosi 600 zł. Opłatę za wypoczynek można regulować jednorazowo lub w dwóch ratach.

Uprzejmie prosimy, aby I rata w kwocie 300 zł została dokonana do 29 marca br., a kolejna do 24 maja, gotówką, w kasie Urzędu Gminy w Dobromierzu lub przelewem na rachunek bankowy gminy.

Karty kolonijne będą wydawane po wniesieniu I raty odpłatności.

Zwrot wypełnionych kart wraz z potwierdzeniem zapłaty za wypoczynek najpóźniej do 24 maja br.

Rezerwacja miejsc prowadzona jest w szkołach w Gniewkowie, Dobromierzu i  Roztoce.

Bliższe informacje o organizacji wypoczynku można uzyskać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu, Plac Wolności 24 lub telefonicznie 74 85 86 237.

 

 

do góry  |