WIADOMOŚCI

Ilona Rój sołtysem Roztoki  

A A A

15.02.2019

  

14 lutego w świetlicy wiejskiej w Roztoce odbyło się kolejne zebranie wiejskie w naszej gminie, podczas którego mieszkańcy zadecydowali o wyborze sołtysa i składzie rady sołeckiej. Ustępująca sołtys Agnieszka Kucharczyk przedstawiła sprawozdanie z działalności za poprzednią kadencję. 

 

Podziękowała członkom rady sołeckiej za owocną i dającą wymierne efekty współpracę oraz życzyła skutecznej działalności na rzecz społeczności lokalnej kolejnemu szefowi Roztoki, a także zaoferowała wsparcie i współpracę jako radna tego sołectwa. W wyniku tajnego głosowania funkcja sołtysa Roztoki została powierzona Ilonie Rój, która była jedynym zgłoszonym kandydatem i uzyskała 87 na 95 możliwych, ważnie oddanych głosów.

W skład rady sołeckiej weszli natomiast: Elżbieta Kubusiak, Robert Kucharczyk, Małgorzata Mróz, Ewelina Ochrombel, Tomasz Ochrombel, Mariusz Rajca, Agnieszka Turko.

W zebraniu uczestniczyli: wójt Jerzy Ulbin, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Jolanta Brach, radny Zbigniew Patycki i radny Marek Jaworski.

 

 

do góry  |