WIADOMOŚCI

Oferta dla seniorów 

A A A

29.01.2019

  

Już za 2 miesiące przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, rozpocznie działalność Dobromierski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

 

Dla osób, które osiągnęły wiek 50+ lub wiek emerytalny, albo posiadają status rencisty i chcą znaleźć alternatywę spędzenia wolnego czasu i wyjścia z domu, przygotowywano program edukacyjny obejmujący wiedzę z zakresu nauk: humanistycznych, medycznych, profilaktyki zdrowia, społeczno - ekonomicznych, przyrodniczych, sportowo - turystyczno - rekreacyjnych. Program i metody pracy Uniwersytetu nastawione będą na aktywność, samodzielność słuchaczy oraz dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Zajęcia pod patronatem Politechniki Wrocławskiej prowadzić będą nauczyciele akademiccy, specjaliści i praktycy w formie wykładów, warsztatów i spotkań integracyjnych.

W celu poznania Państwa oczekiwań w tym zakresie, wójt Jerzy Ulbin zaprasza zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę, 30 stycznia o godz. 13:00 w Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz.

 

 

 

 

do góry  |