WIADOMOŚCI

Boisko już gotowe

A A A

16.08.2017

  

Tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego odbył się uroczysty odbiór kompleksu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Gniewkowie, w którym uczestniczył wójt Jerzy Ulbin, zastępca wójta Edward Krumplewski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Gniewkowie Krzysztof Dziurla, pełnomocnik Marszałka ds. młodzieży Krystian Ulbin oraz przedstawiciel Wykonawcy DABRO-BAU Firma Handlowo-Usługowa Paweł Dąbrowski.

Nowe, funkcjonalne i nowoczesne boisko wielofunkcyjne już czeka na pierwsze zajęcia wychowania fizycznego.
Zakres inwestycji objął budowę boiska do koszykówki, siatkówki i badmintona (boisko wielofunkcyjne) o nawierzchni syntetycznej, poliuretanowej wraz z montażem piłkochwytów o wysokości 4,0 m. Wybudowane zostało także boisko sportowe o nawierzchni z trawy syntetycznej do piłki ręcznej i mini cockera w miejscu istniejącego boiska o nawierzchni asfaltowej, wraz z piłkochwytami o wysokości 6,0 m i odwodnieniem liniowym boisk.

Jestem przekonany, że możliwość korzystania ze sprawnej infrastruktury sportowej, przyczyni się do rozwoju aktywności fizycznej i postaw sportowych wśród dzieci i młodzieży – skomentował wójt Jerzy Ulbin.

Całkowity koszt inwestycji to ponad 360 tys. zł.

    

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 
  

do góry  |