WIADOMOŚCI

Koloniści wrócili do domu

A A A

07.07.2017

  

5 lipca br. przywitaliśmy grupę dzieci, które bezpiecznie wróciły do domu z Grzybowa. Z relacji uczestników można wywnioskować, że wypoczynek był udany. Wrażeń i dobrej zabawy nie brakowało. Poza spacerami po piaszczystej plaży, był również czas na wycieczki i rekreację.

Oprócz spacerów po Grzybowie i plaży, organizowane były różnorodne zajęcia plastyczne, manualne, warsztaty muzyczne i teatralne, dyskoteki, ogniska, gry sportowe: zabawa z piłką, siatkówka, badminton, a także liczne quizy i zagadki. Realizowany program profilaktyczny pozytywnie wpłynął na prowadzenie sportowego i zdrowego stylu życia.

Koloniści, dzięki pieszym wycieczkom, zwiedzili letniskową miejscowość Dźwirzyno. Oprócz wycieczki do Kołobrzegu, odwiedzili także Międzyzdroje. Ponadto pilot wycieczki pokazał dzieciom przepiękną panoramę morza na najwyższym wzniesieniu linii brzegowej - Gosań. Ciekawą rzeczą było Jeziorko Turkusowe - jedna z największych atrakcji Wolińskiego Parku Narodowego, a jego niecodzienna, turkusowa barwa pochodzi od zalegających na dnie złóż kredy.

Co więcej, koloniści otrzymali nagrody i dyplomy za udział w konkursach i zabawach, a nie było ich mało: Dzień Sportu, Bosmański Bieg Patrolowy, Wieczór Talentów, Parada Oszustów, Mistrz Planszy, Najlepszy Taniec czy Najbardziej Szalona Fryzura.

Dzieci w pełni wykorzystały możliwość wakacyjnego zwiedzania, zabawy i aktywnego wypoczynku, a do Dobromierza wróciły z niezapomnianymi wrażeniami i wspomnieniami.

Organizacja kolonii została dofinansowana z budżetu Gminy Dobromierz. 

 

 

do góry  |