WIADOMOŚCI

Pożegnanie dobromierskich przedszkolaków

A A A

03.07.2017

  

„ ... fajna była era przedszkola,
ale odejść przyszła pora ...”

28 czerwca br. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 dzieci z Punktu Przedszkolnego w Dobromierzu.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wójt Jerzy Ulbin, przewodnicząca Rady Aleksandra Luks, prezes Fundacji „Dobrego Startu” Jolanta Nitarska, dyrektor Katarzyna Krzywania, instruktor ds. sportu Łukasz Citków, przyjaciele ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu, rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie dzieci. Podczas części artystycznej dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze na temat wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji, które były prezentacją umiejętności zdobytych podczas trwania roku przedszkolnego. Wiersze i piosenki opowiadały o tęsknocie, pożegnaniu, ale także o nowych wyzwaniach, z którymi będą musiały zmierzyć się pięciolatki już we wrześniu. Po części artystycznej przyszedł czas na obiecane nagrody dla wszystkich dzieci, a były to książki, dyplomy oraz foto-ramki. Podziękowanie za zaangażowanie w życie społeczne przedszkola, pomoc i wsparcie z rąk wychowawców otrzymali między innymi rodzice: Karina i Krzysztof Wiązek oraz Karolina i Łukasz Limberger. Rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali nauczycielom za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich dzieciom.

Zaproszeni goście pogratulowali dzieciom niezapomnianego występu oraz wręczyli na ręce wychowawców prezenty: słodycze oraz zabawki, za co serdecznie dziękujemy. Pożegnanie zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólne zdjęcia, które będą nam przypominały o radosnych chwilach minionego roku.

   

 

 

do góry  |