WIADOMOŚCI

Wakacje oficjalnie rozpoczęte

A A A

26.06.2017

  

23 czerwca br. był najbardziej wyczekiwanym piątkiem przez wszystkich uczniów. Tego dnia społeczność szkolna świętowała uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz oficjalne rozpoczęcie upragnionych wakacji.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 Wójt Gminy Dobromierz przesłał do wszystkich szkół list z życzeniami, podziękowaniami i gratulacjami.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego było dobrą okazją nie tylko do wręczenia świadectw, ale również wyróżnienia najlepszych uczniów i złożenia podziękowań nauczycielom za ich trud włożony w edukację dzieci i młodzieży oraz podziękowań dla władz gminy za działalność na rzecz szkoły.

W gronie najlepszych, którym zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Dobromierz, znaleźli się uczniowie, którzy mogą pochwalić się najwyższą średnią ocen z przedmiotów nauczania i reprezentowaniem szkoły w konkursach, a wśród nich:

  • Julia Gębicka, uczennica Szkoły Podstawowej w Gniewkowie,

  • Julia Mazurkiewicz, uczennica Szkoły Podstawowej w Roztoce,

  • Dawid Filipczak, uczeń Szkoły Podstawowej w Dobromierzu,

  • Stanisław Izdebski, uczeń Gimnazjum Gminnego w Roztoce.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali listy gratulacyjne i karty upominkowe o wartości 300 zł.

Życzymy wszystkim uczniom, aby zasłużona przerwa od zajęć szkolnych była czasem, w którym wypoczniecie po trudach nauki i zregenerujecie siły przed kolejnym rokiem szkolnym. Realizując wakacyjne plany nie zapominajcie o bezpieczeństwie i rozsądku.

     

 

 

do góry  |