WIADOMOŚCI

Zapraszamy do Gniewkowa

A A A

07.06.2017

  

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco dla mieszkańców Gniewkowa i sąsiednich miejscowości. Już w sobotę, 10 czerwca, gniewkowscy strażacy obchodzić będą 70-lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej. Jubileusz połączony będzie z corocznym festynem rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gniewkowie.

Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Barbary w Gniewkowie, której przewodniczyć będzie Biskup Świdnicki Ignacy Dec. Podczas mszy poświęcony zostanie pierwszy sztandar gniewkowskich strażaków.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które będą czeka na uczestników festynu na boisku sportowym. W programie imprezy m.in. występ Orkiestry Brassband, występy artystyczne dzieci, gry i zabawy sportowo-sprawnościowe, kącik plastyczny, pokaz zumby grupy Alicja Team. Wielu emocji dostarczy z pewnością strefa kibica na mecz Polska-Rumunia. Na zakończenie zapraszamy na zabawę taneczną z zespołem Dobrobeat.

Nie zabraknie również pysznych potraw i domowych ciast, o które zadbają gospodynie z Koła Gospodyń z Gniewkowa i z Dzierzkowa.

 

 

 

do góry  |