WIADOMOŚCI

Powrót do szkoły

A A A

27.02.2017

  

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwa tygodnie zimowego odpoczynku upłynęło dla większości dzieci zdecydowanie zbyt szybko. Od dziś nasi najmłodsi mieszkańcy ponownie rozpoczęli intensywną pracę w placówkach oświatowych.

Podczas ferii uczniowie z wielką ciekawością uczestniczyli w aktywnościach oferowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu. Niezwykle ciekawe okazały się wyjazdy do Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Uczniowie mogli dokładnie zapoznać się z funkcjonowaniem kopalni i ciężką pracą górników. Odbyły się również wyjazdy do kina dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum. Dużym zainteresowaniem cieszyły się Warsztaty Artystyczne w świetlicach wiejskich. Nie zabrakło różnorodnych turniejów sportowych, gier stolikowych oraz ciekawych zabaw rozwijających logiczne myślenie. Pełne energii dzieci z zapałem i dużym zaangażowaniem przystępowały do prac i zadań proponowanych przez instruktorów.

W niedzielę, 26 lutego na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Roztoce odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w zajęciach i wyjazdach feryjnych. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i młodzieży.

 

     

 

 

do góry  |