WIADOMOŚCI

Połowa ferii już za nami

A A A

20.02.2017

  

Ferie zimowe w naszym regionie już na półmetku. Przed uczniami drugi i ostatni tydzień odpoczynku od trudów nauki, czas na regenerację przed kolejnymi miesiącami pełnymi zdobywania wiedzy.

Nasi mieszkańcy chętnie korzystają z wielu form aktywność, które przygotował dla nich Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przy współpracy z Gminą Dobromierz. Mają za sobą pierwsze spotkania artystyczne, sportowe i rozrywkowe. Od początku ferii realizowany jest cykl warsztatów artystycznych w świetlicach wiejskich. Warsztaty dla dzieci zorganizowała również dobromierska szkoła podstawowa, zaś zajęcia wieczorne sołectwo Dobromierz. Spotkania cieszą się dużą frekwencją ze strony dzieci i młodzieży.

Gminni karatecy uczestniczyli w II Otwartym Turnieju Młodych Mistrzów Karate, podczas którego zdobyli szereg czołowych miejsc. Odbył się również Turniej Piłki Nożnej FIFA 2017 na konsolach PS4, Turnieje Ligi Halowej Jako Cup, Turniej Gier i Zabaw Sportowych, Turniej Bilarda, Otwarty Turniej Tenisa Stołowego oraz Otwarty Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Za nami również ciekawe seanse filmowe, w których uczestniczyły przedszkolaki z Małego Przedszkola w Roztoce i w Dobromierzu oraz maraton filmowy zorganizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Dobromierz.

Przed nami kolejne dni pełne atrakcji. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
 

do góry  |