WIADOMOŚCI

Turniej Młodych Mistrzów

A A A

20.02.2017

  

11 lutego br. w hali sportowej w Dobromierzu odbył się II Otwarty Turniej Młodych Mistrzów Federacji WKA, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu, Gminę Dobromierz oraz Fighter Klub Kaczmarek Grodowski.

Sensei Arkadiusz Kaczmarek przywitał przybyłych gości i zawodników życząc im jednocześnie powodzenia w zawodach. Natomiast sędzia główny Andrzej Jankowski zajął się już zawodnikami walczącymi na macie. Nie zabrakło również atrakcji w postaci występu tanecznego Zespołu Fire Dance, działającego przy Szkole Podstawowej w Gniewkowie, prowadzonego przez Albinę Rajca-Drozd, który przybył na zaproszenie GOKSiR Dobromierz.

W turnieju wzięło udział 102 zawodników z 9 klubów z Dolnego Śląska tj.

1. Klub Sportowy Sobieski Żagań,
2. Klub Sportowy Wataha Ząbkowice Śląskie,
3. Klub Taekwondo Świebodzice,
4. Klub Taekwondo Wrocław,
5. Fighter Klub Kaczmarek Grodowski Świdnica,
7. Klub Kick - boxingu Wrocław
8. GOKSiR Dobromierz (sekcja karate Kłaczyna)
9. GOKSiR Dobromierz (sekcja karate Roztoka)

Zwycięstwo drużynowe ukształtowało się następująco:

I miejsce: Klub Sportowy Sobieski Żagań
II miejsce: Klub Sportowy Wataha Ząbkowice Śląskie oraz Klub Taekwondo Świebodzice
III miejsce: Klub Sportowy Taekwondo Wrocław oraz GOKSiR Dobromierz - sekcja karate Kłaczyna.

Wśród nagrodzonych zawodników znaleźli się również nasi młodzi, waleczni z Sekcji Karate Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu.

Złote medale w Turnieju zdobyli: Marzena Regdosz, Liliana Pańków, Karolina Kaczmarek, Bartosz Grabowski oraz Krzysztof Krzyszkowski.

Srebrny medal przypadł Natalii Kanieckiej, natomiast brązowy Kubie Malinowskiemu i Patrykowi Matulisowi.

Pragniemy raz jeszcze podziękować Gminie Dobromierz za ufundowanie pucharów i medali, dyrektorowi i pracownikom GOKSiR za pomoc przy organizacji turnieju i przygotowanie bufetu, Rodzicom Sekcji Karate GOKSiR za przygotowanie poczęstunku w postaci ciasta, kawy i herbaty, członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobromierzu za zapewnienie opieki medycznej podczas turnieju oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Dobromierzu, Elżbiecie Seperant za udostępnienie hali sportowej oraz Kamilowi Żebrowskiemu za obsługę techniczną turnieju.

 

 

 

do góry  |