AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Informacja z sesji Rady Gminy Dobromierz
12.12.2006 

W miniony poniedziałek odbyło się kolejne posiedzenie Rady Gminy Dobromierz. Radni zebrali się by wznowić przerwaną tydzień temu Inauguracyjną Sesję Rady Gminy Dobromierz.

Na początku Radni jednogłośnie, przyjęli uchwały w sprawie wysokości przyszłorocznych podatków. Wysokość podatku rolnego na przyszły rok została ustalona na kwotę 30,20 zł za 1 q, tym samym Rada Gminy w związku z trudną sytuacją finansową naszych rolników obniżyła stawkę GUS o 15%.

   

Następnie w tajnym głosowaniu Radni wybrali Joannę Walską na stanowisko Wice Przewodniczącego Rady Gminy Dobromierz. Joanna Walska pochodzi z Dobromierza, z zawodu jest pielęgniarką położną a obecna kadencja jest już trzecią kadencją Rady Gminy, w której pełni obowiązki Radnej.

   

Wybrano również składy komisji: Rewizyjnej, Socjalnej, Budżetowej i Mienia Gminy, Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska oraz wybrano przewodniczących poszczególnych komisji.

  • W Komisji Rewizyjnej zasiadają: Stanisław Biernacki - przewodniczący komisji, Marian Dyląg, Emilia Gradowska, Wiesław Konieczek i Janusz Zawadzki
  • W Komisja Budżetowej i Mienia Gminy zasiadają: Maria Jerie-Reczuch - przewodnicząca komisji, Stefania Fica, Henryk Gęsior, Emilia Gradowska i Czesław Suchojad.
  • W Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zasiadają: Wiesław Konieczek - przewodniczący, Marian Dyląg, Teresa Hałdaś i Maria Jerie-Reczuch.
  • W Komisji Socjalnej zasiadają: Stefania Fica - przewodnicząca, Henryk Gęsior, Bożena Kądziołka, Danuta Świerk i Joanna Walska.

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER