AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Pasowanie w Gniewkowie
13.10.2006 

Dnia 10 października 2006 r. w Szkole Podstawowej w Gniewkowie odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej. Uczestniczyło w niej 15 uczniów klasy pierwszej.

Pasowani zostali następujący uczniowie: Auguścik Szymon, Drzał Emilia, Fuja Oskar, Gajda Natalia, Gawlik Nicola, Grymuza Agnieszka, Grzywaczewski Bartosz, Marszałek Daniel, Momot Martyna, Paszko Natalia, Pieniek Piotr, Płaza Kewin, Sadowski Adrian, Uhornicki Miłosz, Walas Karolina. Uczniów przygotowała do ceremonii wychowawczyni pani Anna Żyburtowicz.

   

Klasa pierwsza zaprezentowała się wspaniale. Podczas przedstawienia, oprócz piosenek i wierszy, zagościł również taniec. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wieloma wiadomościami i umiejętnościami. Pierwszym z zadań, jakie mieli wykonać było odgadnięcie kilku zagadek, kolejnym podanie informacji: jak być wzorowym uczniem oraz jak należy zachowywać się w szkole. Uczniowie pozytywnie przeszli egzamin, po którym nastąpił akt ślubowania i pasowanie pierwszaków na uczniów, którego dokonał pan Dyrektor Krzysztof Dziurla. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożki pełne słodyczy. Na koniec uczniowie udali się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 
   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER