AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Wycieczka do Western City
22.08.2006 

"Napad na bank", "jazda na byku", pokaz walki "Samo południe" i tańca indiańskiego to tylko niektóre atrakcje, w których uczestniczyły dzieci z gminy Dobromierz podczas wycieczki do Western City.

W ramach letnich zajęć sportowych, które odbywają się w okresie wakacji na wiejskich boiskach terenu gminy Dobromierz zorganizowano jednodniową wycieczkę do Western City. W wyjeździe udział wzięło 94 dzieci w wieku od 6 - 17 lat. Pogoda dopisała i wszyscy świetnie się bawili. Do głównych atrakcji dnia należały: przejazd kolejką, spacer na koniu, jazda na byku, pokaz walki "Samo południe" , "Napadu na bank" i tańca indiańskiego.

Uczestnicy imprezy sprawdzili również swoje umiejętności w tak oryginalnych konkurencjach jak: wejście na "pal męczarni", rzucie włócznią i nożem oraz celności strzału na Indiańskiej Strzelnicy. Imprezę zakończono wspólnym posiłkiem, którym była pieczona kiełbaska.
Wycieczka została zorganizowana przez Gminę Dobromierz ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

   
 
   
 
   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER