AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Ruszyła III edycja projektu Młodzi Menedżerowie Kultury.
21.08.2006 

Jeśli masz od 15 do 25 lat i interesujesz się filmem, teatrem, sztuką to teraz masz możliwość zgłoszenia się na szkolenie, na którym dowiedziesz się jak zorganizować ciekawe wydarzenia kulturalne, gdzie pozyskać dodatkowe fundusze. Będziesz mógł także spotkać się z dziennikarzami oraz przedstawicielami firm i fundacji, które wspierają kulturę.

Młodzi Menedżerowie Kultury to pomysł na stymulowanie życia kulturalnego w małych miejscowościach. Program opiera się na wyłonieniu najaktywniejszych młodych ludzi i ma ich wyposażyć w umiejętności menedżerskie potrzebne do animacji kultury i realizacji swoich projektów oraz pozwolić sfinansować ich pierwsze działania. Na początku października odbędzie się trzydniowe szkolenie w Warszawie, które przygotuje 25 młodych ludzi do menedżerowania kulturą.

Młodzi Menedżerowie Kultury - program w ramach, którego młodzi ludzie z małych miejscowości mogą uzyskać mikrodotację na zorganizowanie w swojej wsi lub miasteczku wydarzeń kulturalnych (np. przeglądów filmowych, festiwali, warsztatów).

Przyjmowane są zgłoszenia osób z całej Polski, ale projekt skierowany jest szczególnie do mieszkańców wsi i miejscowości poniżej 40 tysięcy mieszkańców i ich zgłoszenia będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Zgłoszenia - wypełnione ankiety (i ew. zdjęcie) można przesyłać mailem na adres: mmk2006@gazeta.pl (w wyjątkowych sytuacjach pocztą: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" Al. Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa) do 17 września 2006.
Ankieta dla uczestnika projektu do pobrania na stronie www.e.org.pl
Program finansowany jest ze środków Ministra Kultury.

O dwóch wcześniejszych edycjach projektu można przeczytać na stronie http://www.mmk.v8.pl   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER