AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Zabawa była przednia
07.07.2006 

Wystartowały letnie imprezy dla dzieci w gminie Dobromierz. Pierwsza impreza z cyklu "Wesołe lato na wsi" odbyła się w miniony czwartek w Jugowej.

Na dzieci czekały liczne atrakcje. Były zmagania sportowe i konkursy rekreacyjne a znakiem rozpoznawczym były wesoło pomalowane twarze najmłodszych. Organizatorzy zadbali by dla każdego dziecka biorącego udział w zmaganiach nie zabrakło nagrody. Największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek do skakania sprowadzony specjalnie na tą okazję. Na zakończenie było wielkie ognisko i pieczenie kiełbasek. Do końca wakacji w każdy czwartek, w miejscowościach gminy Dobromierz odbywać się będą podobne imprezy.

Dodatkowo w każdą środę i piątek począwszy od 11 lipca odbywać się będą zajęcia sportowe organizowane przez Gminę Dobromierz a prowadzone przez pracowników świetlic środowiskowych. Zajęcia te będą odbywać się równolegle w Borowie, Czernicy, Dobromierzu, Gniewkowie, Jaskulinie, Jugowej, Kłaczynie, Pietrzykowie, Roztoce i Szymanowie. W Jugowej i Kłaczynie zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek a w Borowie, Czernicy, Dobromierzu, Gniewkowie, Jaskulinie, Pietrzykowie, Roztoce i Szymanowie w każdą środę i piątek.

Serdecznie wszystkich zapraszamy

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER