AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Zasypana pytaniami
05.06.2006 

Jak długo pisze się książkę? Czy postacie w pani książkach są autentyczne? Co skłoniło Panią do pisania książek? - to tylko nieliczne z pytań, które zadała młodzież podczas spotkania autorskiego z pisarką Beatą Ostrowicką w Roztoce.

Dnia 2 czerwca 2006 roku w czytelni biblioteki w Roztoce w bardzo przyjacielskiej atmosferze odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką. Spotkanie to było jednym z wielu, które odbyło się w ramach akcji "Z książką na walizkach" czyli Trzecich Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami.

   

Autorkę przywitał dyrektor GOKSiR Jacek Świderski oraz dyrektor zespołu szkól Bronisław Fica. W spotkaniu uczestniczyło około 50 dzieci, które bardzo ciepło przyjęły autorkę. W czasie spotkania młodzież szkolna zasypywała panią Beatę pytaniami dotyczącymi pracy oraz jej dotychczasowej twórczości, a ona bardzo dokładnie odpowiadała. Zdradziła nawet, że napisała książkę w ciągu dwóch tygodni. Po odpowiedziach na pytania pisarka podpisywała swoje książki, składała też podpisy w szkolnych zeszytach.

   

Wszyscy uczestnicy tego spotkania, zainicjowanego przez Stanisławę Miazgę, a zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Dobromierzu wyszli z niego bardzo zadowoleni.

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER