AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

Rekrutacja powoli się zaczyna
06.04.2006 

Firma Electrolux Poland Sp. z o.o. rozpoczyna nabór pracowników do powstającej fabryki kuchenek w Świdnicy oraz Żarowie. Powstanie nowego pracodawcy na terenie Świdnicy i Żarowa jest szansą na zatrudnienie również dla mieszkańców Gminy Dobromierz. Wójt Gminy wystąpiła do przedstawicieli firmy Electrolux z prośbą o udzielenie bliższych informacji dotyczących rekrutacji prowadzonej przez firmę.

Kierownik Działu Personalnego Elecrolux Poland poinformowała nas, że firma poszukuje pracowników na wszystkie stanowiska. Obecnie trwa rekrutacja pracowników utrzymania ruchu, nabór na pracowników liniowych rozpocznie się na przełomie sierpnia i września a w perspektywie paru miesięcy będą poszukiwani również pracownicy do działu zakupów, logistyki i magazynu, jakości i administracyjni. Jak zapewnia firma oprócz wyspecjalizowanych osób z doświadczeniem mile widziani będą 40-latkowie i osoby starsze oraz ludzie młodzi bez doświadczenia ponieważ Electrolux będzie oferował swoim nowym pracownikom szkolenia.

Zgłoszenia na wewnętrznych drukach firmy Electrolux, można przesyłać na adres rekrutacja.swidnica@electrolux.com  lub pocztą do Żarowa, gdzie obecnie mieści się siedziba Działu Personalnego, koniecznie w zaklejonych kopertach z dopiskiem ŚWIDNICA.

Adres do korespondencji:
Electrolux Poland Sp. z o.o.
58-130 Żarów

 DO POBRANIA:

  

KWESTIONARIUSZ

 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER