AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

 

60 lat Szkoły Podstawowej w Dobromierzu
06.01.2006 

SZANOWNI ABSOLWENCI!

Minęło 60 lat od kiedy istnieje Szkoła Podstawowa w Dobromierzu.
Tak okrągła rocznica skłania do refleksji. Stała się również inspiracją do podjęcia decyzji o nadaniu imienia naszej szkole. Jest też na pewno wyjątkową okazją do odkurzenia wspomnień z tamtych szkolnych lat.

25 lutego 2006 r. nadarzy się okazja, by to uczynić. Obchody 60 -lecia powstania szkoły będą połączone z nadaniem imienia Jana Brzechwy naszej placówce. Zapraszamy do udziału w uroczystości, która pozwoli spotkać tych, którzy Was uczyli i wychowywali oraz umożliwi na nowo odbudować kontakty koleżeńskie.

Z pewnością każdemu z Was ta szkoła kojarzy się z najpiękniejszymi latami życia. Przybądźcie zatem ze wszystkich stron świata i nie pozwólcie, by zatarły się w pamięci nazwiska i twarze nauczycieli, a także koleżanek i kolegów ze szkolnej ławki.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone po latach w murach Waszej szkoły przypomną Wam to, co było najlepsze, że pozwolą wynieść kolejne miłe wspomnienia.
Zwieńczeniem uroczystości będzie karnawałowa zabawa taneczna. Zainteresowani udziałem w zabawie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z sekretariatem szkoły pod numerem 074-85-86-239 i uiszczenie opłaty w kwocie 30 zł od pary lub 20 zł od osoby.

ZAPRASZAMY !
Organizatorzy

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  2004 (C)  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER